logoznak TAAT

Rodinný dům vychází z projektu Genepe 191

Dům se samostatnými 2 bytovými jednotkami dispozičně 4+kk (přízemí a patro) a 3+kk (přízemní stavba), vychází z projektu Genepe 191, který byl navržen na přání investorky. Záměr byl dvougenerační dům se samostatnými vstupy a zázemím, ale společnou zahradu s bazénem.


Vnější vzhled domu s čistě bílou fasádou v kombinaci ostatních prvků v barvě antracitu. Ten byl použit u okapového systému, vnějších okenních dekorů, okenních parapetů, vchodových dveří, soklu domu i impregnačního nátěru střešních podhledů.


V patře nerezové zábradlí u terasy a stejně tak u francouzských oken. Všechny tyto navržené prvky dali domu moderní vzhled.

V obou bytových jednotkách podlahové vytápění s digitálními termostaty pro nastavení teploty v jednotlivých místnostech. Trojskla v oknech, venkovní žaluzie, také v barvě antracitu. Obě jednotky mají i venkovní nerez komínové těleso pro napojení krbových kamen s externím přívodem vzduchu.

Můžete přejít na přímo na projekt dřevostavby, kde najdete základní půdorys rodinného domu, pohledy, 3D prohlídku exteriéru a základní informace, jako je zastavěná plocha, užitná plocha, investice do výstavby.

Kontaktní formulář

logoznak TAAT

© 2022, TAAT Consulting s.r.o
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, je bez předchozího souhlasu TAAT Consulting s.r.o zakázáno.

Provozovna:
Chlumecká 1539
198 00 Praha 14 - Kyje
T: +420 704 903 903
E: info@projekty-top.cz